Zaznacz stronę

Czy tak powszechnie polecany materac twardy jest dla Ciebie? Z pewnością tak, ale tylko wówczas, jeśli będzie dobrany względem indywidualnych predyspozycji. Sprawdźmy, dlaczego warto kupić materac Galaxy MAGNETAR TENCEL AG!

Choć w opinii wielu osób to właśnie twarde materace stanowią najlepszą z możliwych powierzchnię do snu to warto jednak podsumować pewne fakty. Twardy materac faktycznie bardzo dobrze spełnia swoje funkcje, ale tylko wówczas, gdy jest dobrany względem indywidualnych parametrów określonej osoby. Twardość materaca oznaczona jako H2, H3 lub H4 wiąże się z wagą użytkowników. Materace oznaczone jako H2 są dedykowane osobom ważącym do 80 kg, produkty oznaczone jako H3 dla osób o wadze od 80 do 100 kg, zaś H4 to znacznik odpowiadający grupie osób, których waga wynosi ponad 100 kg.

Uważa się, że materace twarde są znacznie bezpieczniejszą formą podłoża dedykowanego do spania, niż produkty zbyt miękkie. Na twardym podłożu, w dodatku wykonanym w 7 strefach twardości, kręgosłup ma idealne podparcie, a i pozostałe części ciała znajdują się w dobrym położeniu.

Twarde materace sprawdzają się w roli produktu komfortowego i zdrowego. Często są zalecane dla osób borykających się z bólem kręgosłupa lub powracającą bezsennością.

Kiedy warto wybrać twardy materac Galaxy MAGNETAR TENCEL AG do spania?

Przede wszystkim wówczas, gdy zależy Ci na otrzymaniu produktu wytrzymałego i solidnego. Materac Galaxy MAGNETAR TENCEL AG to profesjonalne wypełnienie oraz dopasowanie do naturalnych krzywizn naszego kręgosłupa. Jeśli wybierzesz produkt o odpowiedniej wielkości to możesz mieć pewność, że Twój sen nie będzie niczym zakłócony.

Relaks na materacu Galaxy MAGNETAR TENCEL AG sprzyja utrzymaniu dobrego samopoczucia i wysokiej higieny snu. Specjalne wykonanie piankowe posłuży w sypialni alergików, którzy bardzo mocno cenią sobie higieniczne warunki do snu.

Co wyróżnia twarde materace Galaxy MAGNETAR TENCEL AG spośród innych popularnych rodzajów materacy?

Tak, jak wspomnieliśmy to przede wszystkim profesjonalne wykonanie oraz utrzymanie w wysokiej twardości. Dzięki zastosowaniu dwustronnej opcji spania, materac umożliwia zasypianie albo po stronie oznaczonej jako H3, albo jako H4.

Dużym uznaniem cieszy się także wypełnienie materaca twardy materac Galaxy MAGNETAR TENCEL AG. Odnajdziemy tutaj piankę wysokoelastyczną HR, która jest idealnie wyprofilowana oraz elastyczna. Dzięki temu w nocy dopasowuje się do ciała określonej osoby, a rano od razu powraca na swoje miejsce. Takie wypełnienie to w skrócie najlepsze parametry podtrzymywania ciała, zapewnienie wysokiego komfortu oraz wysoka sprężystość.

Warto wiedzieć, że profilowanie pianką wysokoelastyczną HR sprawia, że ciała idealnie układa się w aż 7 strefach twardości.

Dlaczego jeszcze warto kupić ten twardy materac Galaxy MAGNETAR TENCEL AG? Chociażby dla zdejmowanego pokrowca TENCEL. Ma on właściwości antybakteryjne i termoregulacyjne – zapewnia komfort snu nawet w upalne noce. Ten materac termoelastyczny 180×200 sprawdzi się przez cały rok.

W jakich rozmiarach można nabyć twardy materac Galaxy MAGNETAR TENCEL AG?

Materac Galaxy jest dostępny w wielu opcjach. Znajdziemy tutaj i materace mniejsze, dedykowane pojedynczym łóżkom, jak i te, które sprawdzą się do sypialni pary. Częsta opcją wybieraną przez użytkowników jest twardy materac 180×200, który uprzyjemni sen dwóch osób.

Pamiętaj, że jeśli Ty i partner macie zupełnie inne preferencje względem snu to warto zastanowić się nad wyborem materacy mniejszych np. 90×200, które będą dedykowane Waszej wadze, wzrostowi i predyspozycjom zdrowotnym.

Jaki rozmiar twardego materaca Galaxy MAGNETAR TENCEL AG? Znajdziesz tu opcje od: 80×200, poprzez 90×200, 100×200, 120×200, czy chociażby 140×200.

Zakup materaca to inwestycja na lata, na której nie warto oszczędzać. Zadbaj zatem o swój komfortowy i zdrowy sen oraz dobre samopoczucie każdego ranka po przebudzeniu.