Zaznacz stronę

Szukając najlepszego materaca, który zapewni nam spokojny i przede wszystkim zdrowy sen, warto sięgnąć po produkty marki SleepMed by Hilding Anders. Sprawdzony producent to gwarancja, że produkt spełnia nasze oczekiwania a przy okazji pozwoli cieszyć się komfortowym odpoczynkiem każdej nocy. Poznaj zalety modelu SleepMed Hybrid Premium Plus – twardego materaca łączącego w sobie zalety materaca piankowego oraz sprężynowego.

Co odróżnia twarde materace SleepMed Hybrid Premium Plus od innych rodzajów materacy?

Twardy materac SleepMed Hybrid Premium Plus to rodzaj materaca hybrydowego, który łączy w sobie zalety materaca piankowego oraz technologii sprężyn. Ten luksusowy produkt wpływa znacząco na komfort i wygodę podczas snu, dbając także o nasze zdrowie. To co znacząco odróżnia ten model od innych produktów dostępnych na rynku, to możliwość samodzielnego regulowania poziomu twardości. W tym przypadku jeden materac łączy w sobie właściwości 6. W zależności od tego jak ułożymy warstwy materaca oraz czy użyjemy topu czy też nie, powstanie  6 różnych twardości zróżnicowanych pod względem odczuwanego komfortu podczas snu. To niezwykle innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na dowolną konfigurację, bez konieczności wymiany materaca na nowy.  Dla jeszcze większej twardości, możemy do materaca dokupić matę kokosową.  W połączeniu z piankami wysokoelastycznymi podnosi twardość i wytrzymałość materaca, jednocześnie pozwalając cieszyć się właściwym podparciem kręgosłupa. Mata dodatkowo zapewnia lepszą cyrkluację powietrza, zapobiegając zatrzymywaniu wilgoci. Sprawne odprowadzanie wilgoci jest o tyle ważne, że chroni przez rozwoje grzybów i pleśni.  Ponadto materac SleepMed Hybrid Premium Plus posiada pokrowiec wykonany z dzianiny Probiotex, który zapewnia miłe otulenie podczas snu. Boki pokrowca tworzy miękka dziadzina Tencel® oraz taśma 3D, która zapewnia wentylację wewnątrz materaca.

Jak prawidłowo dobrać rozmiar twardego materaca SleepMed Hybrid Premium Plus?

Materac przede wszystkim musi odpowiadać wymiarowi naszego łóżka, które już posiadamy. Jeżeli natomiast jesteśmy dopiero na etapie urządzania sypialni – wszystko zależy od tego, jak dużo miejsca możemy na nie przeznaczyć.  Standardowo łóżka pojedyncze mają wymiar 90×200, jednak coraz więcej osób decyduje się na bardziej niestandardowy wymiar jakim jest 100×200.  W poszukiwaniu twardych materac, warto także zapoznać się z ofertą producenta Hilding Anders. Znajdziemy tam twardy materac 100×200 Hilding Salsa. To idealny materac termoelastyczny 100×200, który dzięki połączeniu pianek, nie tylko zapewnia doskonałe wsparcie dla kręgosłupa, ale także znacząco zwiększa odczuwany komfort podczas snu. Tego typu produkt dobrze sprawdzi się dla osób, które borykają się z bólem kręgosłupa, ponieważ posiada status wyrobu medycznego w klasie I. Twardy materac SleepMed Hybrid Premium Plus przeznaczony do sypialni małżeńskiej, to wymiary 140×200, 160×200 oraz 180×200. Ostatnia wersja przypadnie do gustu szczególnie osobom, które cenią sobie dużą przestrzeń do spania. Tego typu materac zapewni najwyższy poziom nocnego wypoczynku.

Ile kosztuje dobry twardy materac SleepMed Hybrid Premium Plus?

Na sen poświęcamy ok. 1/3 naszego życia, przy czym ma on ogromny wpływ na nasze zdrowie. Ci z nas, który śpią na niewygodnym podłożu, często cierpią na bóle pleców oraz bóle głowy związane z permanentnym niewyspaniem. Przez to stajemy się mniej wydajni w pracy, ale także mniej skoncentrowani na pozostałych rzeczach. Brak odpowiedniej jakości snu także odbija się na naszym zdrowiu – powoduje on wzrost stężenia kortyzolu, czyi hormonu stresu. Oprócz tego, doprowadza to podwyższenia ciśnienia krwi oraz obniżenia odporność, przez co jesteśmy bardziej podatni na różnego rodzaju infekcje. To wszystko powinno zaważyć w przypadku konieczności odpowiedzi na pytanie, jaki twardy materac będzie dla nas odpowiedni. Dobry materac, to koszt kilku tysięcy złotych, jednak warto pamiętać, że nie jest to zakup na rok, a na całe lata. Jest to inwestycja, która przyczyni się do polepszenia nie tylko jakości naszego snu, ale całego życia. Wybierając sprawdzonego producenta, mamy gwarancję tego, że to produkt wysokiej klasy, który przeszedł długą drogę, aby zostać dopuszczonym do sprzedaży. Nie musimy się zatem obawiać, że jakieś elementy będą dla nas szkodliwe. Twarde materace SleepMed Hybrid Premium Plus posiadają 15 letnią gwarancję, która obejmuje również odkształcenia. Ten i wiele innych modeli znajdziesz w sklepie Senna Materace. W ostatnim czasie znacząco wzrosła ilość zamówień internetowych, również w przypadku materacy. Robiąc zakupy przez Internet, warto skorzystać z wiedzy doświadczonych doradców lub wykorzystać porównywarkę produktów, która z pewnością pomoże w dokonaniu najlepszego dla nas wyboru.