Zaznacz stronę

Dowiedz się, czym wyróżnia się ten szwedzki producent i jakie łóżko oraz materac zapewnią Ci najlepszy sen.

Historia firmy Hilding Anders

Hilding Anders powstała w 1939 roku na południu Szwecji i na początku była małą rodzinną firmą. W ciągu kilkudziesięciu lat stała się jedną z najpopularniejszych firm, zapewniającą ludziom na całym świecie niezwykle komfortowy sen. Od Europy aż po Azję. W Polsce Hilding jest od 2001 roku. Z początku tworzył produkty głównie dla firmy IKEA, ale już dwa lata później pojawiło się w Polsce jego pierwsze dziecko – marka Hilding. Z czasem na świat zaczęły przychodzić kolejne – marka Curem, Jensen i Bedding.

Motto Hilding to „Wyspani mogą więcej”.
W końcu w łóżku spędzamy prawie jedną trzecią życia, dlatego nic dziwnego, że komfortowy, niezakłócony i zdrowy sen jest tak ważny. Ma wpływ na wszystko, co dzieje się w naszym życiu. Zdrowie, samopoczucie, stan psychiczny. Na to, jak szybko koncentrujemy się w ciągu dnia, jak łatwo wpadamy w gniew, czy odczuwamy niepokój czy może podchodzimy do dnia z optymistycznym nastawieniem. Doskonale rozumie to producent materacy i łóżek Hilding. Wszystkie produkty mają jeden cel: zagwarantować jak najlepszy sen każdemu z nas.

Materace Hilding – dlaczego warto je wybrać?

Sprawdź, dlaczego Hilding to producent materacy, które są uznawane za jedne z najlepszych na rynku.

– Status wyrobów medycznych – niektóre materace Hilding są wyrobami medycznymi. Taki jest na przykład model Makarena. Jest on zalecany w profilaktyce wad rozwojowych układu mięśniowo-kostnego, jako dobre wsparcie dla kręgosłupa. Z kolei materac Rumba skutecznie zapobiega powstawaniu odleżyn. Dlatego bez obaw można go stosować u osób, u których występuje takie ryzyko.

– Bezpieczne materace dla dzieci – niektóre materace Hilding są też przeznaczone dla dzieci i niemowląt już od pierwszego dnia ich życia. Taki jest na przykład model Dobranocka. Jest on stworzony z elastycznej i bardzo dobrze wentylowanej pianki oraz jest zaopatrzony w wodoodporny pokrowiec. Może być stosowany nawet u małych alergików i ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

– Dopasowane do każdej wagi – na materacach Hilding możesz spać wygodnie niezależnie od swojego rozmiaru i wagi. Model Hilding Modern umożliwia komfortowy sen nawet osobom ważącym powyżej 140 kilogramów. Jest on bardzo wytrzymały, a przy tym idealnie podpiera ciało i kręgosłup we wszystkich jego punktach. Dzięki temu niezależnie od wagi, każdego ranka budzisz się ze zregenerowanymi mięśniami, bez bólu pleców czy drętwienia nóg.

– Nowoczesne technologie – materace Hilding to przede wszystkim wygoda, zagwarantowana najnowocześniejszymi technologiami. Pokrowce pochłaniające wilgoć lub o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych, dwustronne materace, w których każda strona ma różne stopnie twardości, łączenie kilku rodzajów materiałów dla większej wytrzymałości i amortyzacji, to tylko jedne z kilku nowoczesnych rozwiązań stosowanych przez Hilding. Podobnie jak nowoczesne systemy wentylacji, zapewniające lepszą higienę, a przed to żywotność materaca.

Wiele modeli materacy Hilding jest też stworzonych z pianki termoelastycznej, która jest najnowocześniejszym rodzajem pianki. Pod wpływem temperatury i nacisku ciała, idealnie dopasowuje się do jego kształtu. W niektórych materacach jest ona połączona z innymi piankami, dla jeszcze lepszej wygody, wytrzymałości i lepszego dopasowywania się do mięśni i kręgosłupa. Tak jest na przykład w modelu Rumba.

– Komfort w każdym calu – nawet jeśli śpisz z partnerem, który ma inny rytm dnia od Ciebie, masz bóle kręgosłupa, często się pocisz w nocy, masz alergie skórne czy cierpisz na bezsenność, w ofercie Hilding znajdziesz idealny materac dla siebie, który zapewni Ci najlepszy sen w Twoim życiu. I to bez wydawania fortuny, za to z gwarancją trwałości. To bardzo ważne, bo niewygodny, źle dopasowany materac może powodować bóle pleców, kręgosłupa, mięśni, a nawet sprzyjać bezsenności.

Łóżka Hilding – podstawa komfortowego snu

Hilding to nie tylko nowoczesne i wyjątkowo komfortowe materace. Hilding to również producent łóżek. Zastanawiasz się, czy skoro masz już idealny materac, to łóżko nie jest już tak naprawdę sprawą drugoplanową? Absolutnie nie. W łóżku przecież nie tylko śpisz, ale również wypoczywasz. Dlatego na przykład to, jak komfortowy będziesz mieć wezgłówek, może zupełnie odmienić jakość Twojego odpoczynku. Niewygodny, zbyt twardy, zbyt niski, może powodować sztywność karku, ból szyi czy głowy, nawet już po kilku godzinach spędzonych w łóżku.

Powiedzmy też sobie szczerze – wygoda to nie wszystko, bo design łóżka jest równie ważny. To, żeby pasowało ono idealnie do Twojej sypialni. Było komfortowe, designerskie i wytrzymałe. Takie są właśnie łóżka Hilding. Producent łóżek Hilding ma w ofercie zarówno łóżka tapicerowane, jak i kontynentalne, które są idealne dla miłośników luksusowego snu i wypoczynku. Co jest jednak jeszcze lepsze i unikatowe to to, że Hilding doskonale rozumiejąc potrzebę indywidualizmu, pozwala Ci skonfigurować swoje własne łóżko! Dobrać kolor i kształt nóżek, wielkość i rodzaj zagłówka, kolor obicia, rodzaj skrzyni, a nawet materaca. W ten sposób możesz dopasować łóżko do siebie, do swojej sypialni, do tego kim jesteś i czego potrzebujesz.